Informacje o firmie kropka
kropka

Strona główna
Słowo o firmie
Kwalifikacje
Kontakt
Wyślij e-mail

kropka
kropka

kropka

kropka


kropka
kropka
kropka


kropka
kropka
 
 
 
                           
 
 
kropka

O nas

Firma AKO od 10 lat specjalizuje się w szeroko rozumianej obsłudze informatycznej firm.
Naszym głównym klientem są biura rachunkowe, kancelarie adwokackie oraz firmy z różnych branż dla których równie istotna jest szybkość i skuteczność działania oraz poczucie bezpieczeństwa. Pracując w kilku osobowym zespole staramy się odciążać naszych klientów od wszelkich problemów związanych, z informatyką tak by mogli się koncentrować na własnym biznesie. W zakresie naszych kompetencji leży nie tylko obsługa oprogramowania ale także zarządzanie
i serwis sprzętu oraz sieci komputerowych.

Oferujemy

Solidne komputery biurowe wraz z błyskawicznym center serwisem gwarancyjnym
(wymianą podzespołów) - w miarę możliwości na miejscu u klienta. Pracując w kilkuosobowym zespole staramy się odciążać naszych klientów od wszelkich problemów związanych, z informatyką tak by mogli się koncentrować na własnym biznesie. W zakresie naszych kompetencji leży nie tylko obsługa oprogramowania ale także zarządzanie i serwis sprzętu oraz sieci komputerowych.

 

Bezpieczeństwo

to dla wielu firm kwestia kluczowa. W obecnej chwili nawet mała firma nie może go zaniedbać. Pojęcie to jest bardzo szerokie i obejmuje zarówno zabezpieczeniedanych przed ich utratą, zabezpieczenie sieci i komputerów przed niepowołanym dostępem, ograniczenie dostępu do danych kluczowych, zabezpieczenie przed niekontrolowanym wypływa- niem danych na zewnątrz.

Serwery i sieci

 

Nasi klienci rosną razem z nami. Jeszcze nie dawno w niejednym biurze rachunkowym stały dwa komputery, bez dostępu do siebie i do Internetu. Obecnie klienci z 20 stanowiskami komputerowymi nie należą już do rzadkości. To głównie dla takich klientów oferujemy nowoczesne i profesjonalne rozwiązania serwerowe oparte na technologii Windows 2003 Server. Budowa infrastruktury kablowej to pierwszy etap który realizujemy. Staramy się by nasze urządzenia - switche, routery, krosownice były profesjonalnie montowane w szafach telekomunikacyjnych z wygodnym dostępem.

 


  Języki kropka
kropka
kropka Ankieta ofertowa
kropka
haha
kropka Podpis elektroniczny
ozdoba

haha
kropka
kropka
kropka Sklep internetowy
center

kropka
kropka
   kropka
kropka
kropka Wdrożenia
kropka
kropka
kropka

kropka Po godzinach

kropka
kropka
  
kropka
Partnerzy handlowi oraz firmy zaprzyjaźnione
kropka
kropka
partner
  

partner

 

kropka
partner
   kropka
 
 
   kropka
 
 
   kropka
 
  

 

kropka

 

 


Copyright © 2008 AKO